Реєстрація у особистому кабінеті

Первинні вкладки

×
  • Для доступу до Особистого кабінету необхідно створити обліковий запис. Вкажіть свою електронну пошту та пароль, що надалі будуть використовуватися для входу в Особистий кабінет, а також розв'яжіть нескладне математичне завдання, щоби ми змогли заборонити зловмисникам створювати фальшиві облікові записи.
  • Пароль має бути достатньо складним, щоби зловмисники не змогли легко його вгадати. Наприклад, паролі "123456789" чи "qwerty" є добре відомими, і використати їх при створенні облікового запису не вдасться. Пароль повинен мати довжину не менше 8 літер, не містити кириличних літер, містити не менше 1 малої латинської літери та 1 великої латинської літери.
  • Після натискання кнопки "Зареєструватися" на Вашу електронну пошту надійде лист з посиланням для завершення реєстрації облікового запису. Якщо Ви не отримали листа протягом 5 хвилин, перевірте правильність вказаної Вами електронної пошти, чи не переповнена поштова скринька, а також перегляньте розділ "Спам" чи "Небажані повідомлення". У випадку, якщо з Вашою електронною поштою усе гаразд, але лист Ви так і не отримали, повідомте нас за адресою energynr@gmail.com