Нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення

ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» повідомляє:

 

На засіданні виконавчого комітету Новороздільської міської ради, яке відбулося 23 квітня 2019 року, рішенням № 140 для споживачів ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» встановлено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем). Тарифи будуть введені в дію через 15 днів від дня їх опублікування в міській газеті «Вісник Розділля».

 

Для мешканців будинків, що перебувають у приватній власності, суб'єктів господарювання, які отримують послуги безпосередньо з мереж централізованого водопостачання та водовідведення:

  • на централізоване водопостачання - 11,61 грн. за 1 куб.м (без ПДВ);
  • на централізоване  водовідведення – 12,72 грн. за 1 куб.м (без ПДВ).

 

Для мешканців багатоквартирних будинків, суб'єктів господарювання, які отримують послуги з використанням внутрішньобудинкових систем:   

  • на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 12,55 грн. за 1 куб.м (без ПДВ);
  • на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 13,75 грн. за 1 куб.м (без ПДВ).

 

На зміну тарифів вплинули, в першу чергу, зміни обсягів реалізації централізованого водопостачання та водовідведення, витрат на оплату праці, вартості електричної енергії, ставок податків, вартості реагентів та інші чинники.

 

Докладну інформацію можна отримати за телефоном:  (261)2-61-71

Адміністрація ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»