Водопостачання

ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» повідомляє:

На засіданні виконавчого комітету Новороздільської міської ради, яке відбулося 16 березня 2021 року, рішенням № 78 для споживачів ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» встановлено тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. Рішення опубліковано в міській газеті «Вісник Розділля»19 березня 2021 року. Тарифи вступають в дію з 1 квітня 2021 року.

 

Тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік (розмір тарифів з ПДВ):

централізоване водопостачання

централізоване водовідведення

водоспоживання

18,44 грн за 1 куб.м

18,53 грн за 1 куб.м

36,97 грн за 1 куб.м

 

На зміну тарифів вплинули, в першу чергу, зміни обсягів реалізації централізованого водопостачання та водовідведення, витрат на оплату праці, вартості електричної енергії, ставок податків, вартості реагентів та інші чинники.

 

Докладну інформацію можна отримати за телефоном:  (261)2-61-71

Адміністрація ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»

ТзОВ «Енергія - Новий Розділ» інформує про зміни у законодавстві України у сфері житлово-комульних послуг

01.05.2019 введено в дію Закон України від 09.11.2017 № 2189 «Про житлово-комунальні послуги та 13 серпня 2019 року набула чинності постанова Кабміну від 5 липня 2019 року № 690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, якими визначено нову класифікацію житлово-комунальних послуг, по-новому врегульовано відносини між підприємствами централізованого водопостачання та водовідведення та споживачами, а також затверджено типові договори про надання послуг.

Відповідно до Закону та Постанови надання послуг здійснюється виключно на договірних засадах. Договори про надання комунальних послуг укладаються відповідно до типових договорів, затверджених Кабінетом Міністрів України.

Постановою затверджено п’ять форм типових договорів для різних моделей організації договірних відносин:

  • договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з обслуговуванням внутрішньо будинкових систем
  • договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення без обслуговування внутрішньо будинкових систем;
  • договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та та централізованого водовідведення;
  • договір з колективним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення;
  • колективний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

У законі сказано, що до 1 травня 2020 року споживачі мають право визначитися з тим, який варіант договору їм підходить. Для цього потрібно буде скликати загальні збори, на які повинні зібратися власники не менше 75 відсотків житлових площ, прийняти відповідне рішення. ОСББ має право також делегувати такі права своєму голові правління, і він тоді від імені мешканців матиме право укласти колективний договір. На загальних зборах можна також визначити людину з числа співвласників квартир і доручити укладення колективного договору їй.

Якщо буде укладений індивідуальний договір, то водоканал забезпечує постачання води, абонентське обслуговування, видачу всіх довідок, інформування управлінь соціального забезпечення щодо пільг і так далі, а також забезпечує повірку лічильників, прийом та адміністрування платежів, друк та доставку квитанцій на оплату водопостачання та водовідведення.

Якщо споживачі заключають колективний договір, то за всі вищеперераховані послуги бере відповідальність уповноважена мешканцями багатоквартирного будинку особа. Вона після отримання води на вході в будинок самостійно займатиметься її розподілом, збором оплати, інформування соцзабезів щодо пільговиків, контролем за наявністю пломб і повіркою лічильників тощо.

Індивідуальний договір та вищезазначені Правила на вимогу Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачають, що послуги, включені до такого договору – платні. І цією платою для водоканалів України визначили плату за абонентське обслуговування. Вона включатиме, зокрема:

  • державну повірку квартирних лічильників раз на 4 роки;
  • друк та та доставку квитанцій;
  • абонентський супровід;
  • звірку даних.

Абонплата повинна сплачуватись щомісячно – про це буде інформувати додатковий пункт в розрахунковій квитанції. Водопостачання, водовідведення та абонплата заходитиме на один особовий рахунок .

На абонплату надаватиметься державна субсидія. ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» буде інформувати управління соціального захисту щодо укладених договорів та розміру абонплати. Але її несплата може призвести до виникнення заборгованості з подальшою втратою субсидії.

Для максимальної зручності населення будемо інформувати об’явами на дошках оголошень під’їздів та на сайті підприємства про необхідність переукладення договорів окремими будинками.

Це допоможе уникнути черг. При собі мати копії: паспорта, ідентифікаційного коду, документа, який засвідчує власність квартири чи будинку ( свідоцтво на право власності, технічний паспорт, тощо)

Лише у разі змін у складі сім’ї на момент укладання договору потрібно мати відповідну довідку про склад сім’ї з відділу реєстрації місця проживання, щоб оновити кількість проживаючих  в комп’ютерній базі даних та правильно розподіляти споживання води.

Важливо ! Угода підписується з власником особового рахунку або його уповноваженим представником при наявності завіреного у нотаріуса чи органу місцевого самоврядування документу. Відмова споживача ( іншої особи, яка відповідно до договору або закону укладає такий договір в інтересах споживача ) від укладання договору з виконавцем комунальної послуги не звільняє його від обов’язку оплати фактично спожитої комунальної послуги, наданої виконавцем.

Зразки договорів

Заява на укладання договору

Договір з колективним споживачем

Договір на водопостачання населення 1

Договір на водопостачання населення 2

Договір колективний

Договір з індивідуальним споживачем

ПОВІДОМЛЕННЯ
про намір встановлення вузла комерційного обліку холодної води

Оператор зовнішніх інженерних мереж з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» повідомляє про намір встановлення вузла комерційного обліку на багатоповерхових будинках м. Новий Розділ.

Орієнтовна вартість встановлення вузла комерційного обліку (див.додаток 1)

Орієнтовний розмір внеску за встановлення вузла комерційного обліку (див.додаток 1).

 

Порядок сплати внеску за встановлення вузла комерційного обліку холодної води:

оплата внеску* здійснюється щоквартально протягом п’яти років, не пізніше 5 числа місяця, що настає за розрахунковим кварталом. Розрахунковим кварталом, за який здійснюється оплата, є календарний квартал.

Власник (співвласники) будівлі протягом двох місяців з дня опублікування на офіційному веб–сайті ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку води повинен повідомити ТзОВ «Енергія-Новий Розділ»  у вигляді протоколу загальних зборів про:

1.згоду на встановлення вузла комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мереж умовах;

2. намір погодити з оператором зовнішніх інженерних мереж відмінні від запропонованих умови встановлення вузла комерційного обліку;

3.намір самостійно обладнати будівлю вузлами комерційного обліку в установленому законодавством порядку.

У разі встановлення вузла комерційного обліку ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» просить визначитись з періодом відшкодування вартості встановлення вузла комерційного обліку.

Відповідь на повідомлення просимо надавати ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» за такими реквізитами:

ТзОВ «Енергія-Новий Розділ»

Місцезнаходження: м. Новий Розділ, вул.Грушевського,37

Поточний рахунок UA083252680000026004097008002

у ПАТ АКБ «Львів»

МФО  325268

Контакти оператора:

тел.:(03261) 2-63-49

ел. пошта: office.energynr@gmail.com

веб-сайт: www.energy-nr.com.ua

 

Перелік будинків м.Новий Розділ на які ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» має намір встановити вузли комерційного обліку холодної води

*В разі відшкодування витрачених на облаштування водомірного вузла коштів протягом двох років, загальна сума внеску зменшиться порівняно із п’ятирічним терміном повернення коштів, враховуючи зниження інфляційних ризиків близько 20,2 %