ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» повідомляє про намір запровадити плату за абонентське обслуговування споживачів багатоквартирних будинків

У відповідності до Закону України від 09.11.2017 №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених постановою КМУ від 05.07.2019 №690, плата за абонентське обслуговування сплачується споживачами послуг централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, які уклали з виконавцями послуг індивідуальні договори.

Плата за абонентське обслуговування для споживачів послуг централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами це – платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, а у випадках, визначених Законом, також і витрати на обслуговування приладів – вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання відповідної комунальної послуги у квартирах (приміщеннях) багатоквартирного будинку.

Плата за абонентське обслуговування для одного абонента централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення не може перевищувати граничного розміру, розрахованого відповідно до постанови КМУ від 21.08.2019 №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами».

Граничний розмір плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента у 2021 році :
З 01.01.2021р. – 32,19 грн
З 01.07.2021р. – 33,74 грн.
З 01.12.2021р. – 35,19 грн.

ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» проведено розрахунки і визначено розмір плати за абонентське обслуговування для фізичних осіб та юридичних осіб, які є споживачами послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в багатоквартирних будинках.

  • для абонентів, помешкання (в т.ч. нежитлове приміщення) яких не обладнане вузлами розподільного обліку (без лічильника) – 16,45 гривень з ПДВ;
  • для абонентів, помешкання (в т.ч. нежитлове приміщення) яких обладнане вузлами розподільного обліку (з лічильником):

один лічильник – 23,99 гривень з ПДВ;

два лічильники – 31,52 гривень з ПДВ.

Підприємство може переглядати розмір абонплати у разі зміни планованих витрат, але при цьому абонплата не повинна перевищувати граничного розміру, визначеного відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. № 808.

Розмір абонплати затверджений наказом ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» від 29.03.2021р. №10. Абонплата сплачується щомісячно – її розмір буде вказаний у додатковому рядку у розрахунковій квитанції. Плата за абонентське обслуговування нараховуватиметься з наступного місяця після укладання договору.

 

На плату за абонентське обслуговування надається державна субсидія. ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» повідомить управління соціального захисту щодо укладених договорів та розміру абонплати. Але її несплата може призвести до виникнення заборгованості з подальшою втратою субсидії.