ПОВІДОМЛЕННЯ ТзОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ» від 4 лютого 2022 року про укладення публічного договору приєднання з індивідуальним споживачем – Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення

Відповідно до ст.12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» повідомляє про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, згідно порядку визначеного Законом України «Про житлово-комунальні послуги».

Форма публічного договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення затверджена постановою Кабінету Міністрів України № 85 від 02.02.2022 р., якою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”. (примітка: Постанова КМУ № 85 від 02.02.2022 р. опублікована в офіційному виданні «Урядовий кур’єр» № 22 від 04.02.2022 р.).

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, а власники індивідуальних (садибних) житлових будинків не вчинили дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, який набуває чинності після 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті.

Текст Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення розміщено виконавцем послуги ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» на офіційному веб-сайті energy-nr.com.ua

Документи для завантаження:

 

Договір та заява приєднання

 

Норми тиску води

 

Також звертаємо Вашу увагу на розмір плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» встановила гривень на місяць (з урахуванням податку на додану вартість) у розмірі 24,84, а граничний розмір встановлений даним законом з 01.12.2021р. становить - 35,19 грн.

 

Договір розміщено на офіційному веб-сайті ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до товариства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

У зв’язку з тим, що Типовий індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення є публічним договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.