Нові тарифи на послуги централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води

На відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яке відбулося 9 червня 2016 року, затверджено тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення.
Постанова НКРЕКП № 1101 про їх затвердження надіслана до Міністерства юстиції на державну реєстрацію та офіційне опублікування. Також на засіданні Комісії встановлений тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків, який набирає чинності з 1 липня 2016 року.


централізоване опалення для потреб населення:

  • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1253,18 грн/Гкал (з ПДВ);
  • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 32,75 грн за 1 кв.м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ).централізоване постачання гарячої води для потреб населення:

  • за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання – 73,49 грн за 1 куб.м (з ПДВ);
  • за відсутності рушникосушильників – 67,79 грн за 1 куб.м (з ПДВ).централізоване постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків:

  • за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання – 59,20 грн за 1 куб.м (без ПДВ).Основною причиною зростання тарифів стало прийняття урядом рішення про підвищення цін на природний газ, що відпускається виробникам теплової енергії з метою надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню з 2994,30 грн до 6810 грн га 1 тис. куб.м. (з урахуванням тарифів на транспортування і ПДВ).

Крім того, при підвищенні тарифів було враховано зростання заробітної плати, збільшення тарифів на електроенергію, інші чинники.

Докладну інформацію можна отримати за телефоном: (261)2-03- 91
Адміністрація ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»