Скориговані тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню

29 листопада 2017 року набрала чинності постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 9 листопада 2017 року № 1392 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171» якою скориговано тарифи на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню. Постанова опублікована в газеті «Урядовий кур’єр», 28.11.2017, № 224 і розміщена на офіційному веб-сайті НКРЕКП .

централізоване опалення для потреб населення:

  • для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1247,34 грн/Гкал (з ПДВ);
  • для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії – 32,59 грн за 1 кв.м за місяць протягом періоду надання послуги з централізованого опалення (з ПДВ).

централізоване постачання гарячої води для потреб населення:

  • за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання – 71,78 грн за 1 куб.м (з ПДВ);
  • за відсутності рушникосушильників – 66,21 грн за 1 куб.м (з ПДВ).

На зменшення величини тарифів вплинули такі фактори:

  • Вилучення із структури тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води витрат на повірку квартирних приладів обліку гарячої води згідно вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».
  • Перегляд витрат на оплату послуг банків та інших установ з приймання і перерахування коштів споживачів за надання послуг, які передбачені структурою тарифів з урахуванням фактичних витрат.