Інформація щодо перегляду тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік

ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» повідомляє:

Інформація щодо перегляду тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік


Відповідно до вимог Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» подало до Новороздільської міської ради на розгляд розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), а також відповідні пакети документів і підтвердних матеріалів до цих розрахунків.

Рівень прогнозних тарифів
Без ПДВ
Проект тарифу на 2018 рік Одиниця виміру Діючі тарифи Проект тарифу
тариф на централізоване водопостачання грн/куб.м 8,08 9,35
тариф на централізоване водовідведення грн/куб.м 6,31 10,19
тариф на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньо будинкових систем) грн/куб.м 8,76 10,12
тариф на послугу з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) грн/куб.м 6,83 11,03На виконання Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад (затверджено наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390), ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» надає інформацію щодо обґрунтування зростання тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
Тарифи сформовані з урахуванням:

 • річних планів ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення;
 • загальновиробничих норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів, погоджених заступником голови Львівської обласної державної адміністрації;
 • індивідуальних технологічних нормативів використання питної води, затверджених виконавчим комітетом Новороздільської міської ради і погоджених директором Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та завідувачем сектору у Львівській області Державного агентства водних ресурсів України;
 • Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об'єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2018 роки.

Відповідно до вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» до розрахунків тарифів не включені витрати на обслуговування (в тому числі повірку) загальнобудинкових, індивідуальних лічильників води, які знаходяться у власності споживачів.
Діючі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» було встановлено на засіданні НКРЕКП постановою від 26.04.2017 № 551, яка набрала чинності 12.05.2017. Планові тарифи зросли на 15,7% з централізованого водопостачання та на 61,5% з централізованого водовідведення.
На зміну тарифів вплинули, в першу чергу, наступні чинники:
1) зменшилися обсяги реалізації, що враховані в діючих тарифах, а саме:

 • на 4,9% з централізованого водопостачання;
 • на 4,9% з централізованого водовідведення;

2) зросли витрати на оплату праці:

 • на 26,4% з централізованого водопостачання;
 • на 55,2% з централізованого водовідведення.

При цьому запланована середня заробітна плата на одного працівника підприємства зросла на 60,2%, а саме з 5520 грн. до 8841 грн. Заробітна плата врахована відповідно до Закону України «Про оплату праці»;
3) зросли витрати на амортизаційні відрахування, розраховані згідно з Податковим кодексом України:

 • на 15,6% з централізованого водопостачання;
 • на 67,2% з централізованого водовідведення;

4) збільшились заплановані витрати на оплату електричної енергії:

 • на 12,9% з централізованого водопостачання;
 • на 7,3% з централізованого водовідведення.

Відбулося зростання вартості електричної енергії, що передається на 2 класі напруги на 9,4%. (з 198,60 коп/кВт.год. у квітні 2017 року до 217,34 коп/кВт.год. у травні 2018 року). Враховані обсяги споживання електричної енергії не перевищують обсяги, що розраховані відповідно до норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів, погоджених заступником голови Львівської обласної державної адміністрації;
5) інші витрати також зросли у зв’язку з підвищенням вартості реагентів, витрат на ремонти, паливо-мастильні матеріали тощо.
Частка ветхих та аварійних мереж водопроводу складає 38% від загальної кількості водопровідних мереж, частка ветхих та аварійних мереж водовідведення складає 50%.
Діючі тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» було встановлено на засіданні НКРЕКП постановою від 26.04.2017 № 552, яка набрала чинності 12.05.2017. Планові тарифи зросли на 15,5% з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) та на 61,5% з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
На зміну тарифів насамперед вплинули зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та витрат на оплату праці.
В даних тарифах закладено витрати на абонентське обслуговування та виключені витрати на обслуговування (в тому числі повірку) загальнобудинкових, індивідуальних лічильників води, які знаходяться у власності споживачів відповідно до вимог Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Пропозиції і зауваження споживачів (фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань) просимо надсилати у 14-денний термін з дня цієї публікації на адресу: 81652, Львівська область, м.Новий Розділ, вул.Грушевського, 37.

Докладну інформацію можна отримати за телефоном: (261)2-61-71

Адміністрація ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»