Інформація ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» про проведення відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік

08.10.2018р. 

ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» з метою проведення відкритого обговорення щодо необхідності встановлення тарифів на розподіл електричної енергії на 2019 рік оприлюднює обґрунтування щодо необхідності їх встановлення.

Пропозиції та зауваження до Проекту тарифів  слід надсилати до 23 жовтня 2018 року (включно):

  • у письмовому вигляді на адресу: ТзОВ «Енергія - Новий Розділ», вул.Грушевського, 37, м.Новий Розділ, 81652
  • електронним листом на e-mail: plan1.energynr@gmail.com

Звертаємо Вашу увагу, пропозиції та зауваження до проекту тарифів на розподіл  електричної енергії ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» на 2019 рік повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням.

Анонімні пропозиції та зауваження розгляду не підлягають.

Відкрите обговорення відбудеться 24 жовтня 2018 року о 10:00 год. у приміщенні Товариства за адресою вул. Грушевського,37, кім.312.

Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються до 23 жовтня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді.

 

Обгрунтування  ТзОВ «Енергія –Новий Розділ»

щодо необхідності встановлення тарифів

на розподіл електричної енергії на 2019 рік.

 

Розрахунок тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2019 рік проводився з врахуванням вимог Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, затвердженого постановою НКРЕКП від 5 жовтня 2018 року №1175 (далі - Порядок).

При формуванні статей витрат виробничої собівартості Товариство керувалося Галузевими методичними рекомендаціями з формування собівартості виробництва, передачі та постачання електричної і теплової енергії, розробленими АТ «ЛьвівОРГРЕС» та затвердженими наказом Міністерства палива та енергетики України від 20.09.2001р. №447.

До прогнозованих витрат (прогнозованого необхідного доходу) включені матеріальні витрати,  витрати на оплату праці, відрахування на соціальні заходи, амортизація та інші операційні витрати. До операційних витрат згідно Порядку також ввійшли витрати на закупівлю електричної енергії з метою компенсації технологічних витрат електричної енергії на її розподіл, які складають більше 30 % від загальної суми операційних витрат підприємства.

Витрати на оплату праці розраховані відповідно до «Порядку визначення витрат на оплату праці, які враховуються у тарифах на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами), постачання електричної енергії за регульованим тарифом, передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, виробництво теплової та виробництво електричної енергії», затвердженого постановою НКРЕКП від 26 жовтня 2015 року № 2645 з врахуванням макропоказників на 2019 рік по першому сценарію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року №546 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки».

Зросли витрати на виробничі послуги, сировину та матеріали, які використовуються в операційній діяльності товариства, в зв’язку з ростом цін зросли витрати на паливо.

Амортизація, яка є основним джерелом інвестиційної програми закладена в тариф за податковим обліком в повному обсязі.

У проекті тарифів також враховано збільшення витрат на охорону праці та витрат на оплату лікарняних за рахунок підприємства та ін.

В проекті тарифу на розподіл електричної енергії враховані інші витрати з прибутку на рівні 3% операційних витрат. Дані кошти Товариство планує використати на покриття касових розривів, які нерідко виникають у діяльності кожного підприємства.

Відповідно збільшення суми витрат призведе до збільшення тарифів, які становитимуть на розподіл електричної енергії:

для I класу – 228,68 грн./МВт.год.,

для IІ класу – 1252,91 грн./МВт.год.