Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» повідомляє

На засіданні виконавчого комітету Новороздільської міської ради, яке відбулося 23 жовтня 2018 року, рішенням № 267 для споживачів ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» встановлено тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення та послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем). Тарифи будуть введені в дію через 15 днів від дня їх опублікування в міській газеті «Вісник Розділля».

Тарифи для розрахунків з усіма категоріями споживачів:     

  • на централізоване водопостачання - 8,25 грн. за 1 куб.м (без ПДВ);
  • на централізоване  водовідведення – 8,44 грн. за 1 куб.м (без ПДВ);

 

Тарифи для розрахунків з усіма категоріями споживачів, які знаходяться в багатоквартирних будинках:      

  • на послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 8,93 грн. за 1 куб.м (без ПДВ);
  • на послугу з централізованого водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 9,15 грн. за 1 куб.м (без ПДВ);

На зміну тарифів вплинули, в першу чергу, зміни обсягів реалізації централізованого водопостачання та водовідведення, витрат на оплату праці, вартості електричної енергії, ставок податків, вартості реагентів та інші чинники.

Докладну інформацію можна отримати за телефоном:  (261)2-61-71

Адміністрація ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»