УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

У зв’язку з повномасштабною агресією Російської Федерації проти України, Офісом Генерального прокурора створено ресурс для фіксації та документування воєнних злочинів і злочинів проти людяності, вчинених російською армією в Україні.

Перейти на даний ресурс і ознайомитись з покроковою інструкцією для подачі інформації про злочини можна за наступним посиланням: https://warcrimes.gov.ua

ПОВІДОМЛЕННЯ ТзОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ» від 4 лютого 2022 року про укладення публічного договору приєднання з індивідуальним споживачем – Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення

Відповідно до ст.12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.

ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» повідомляє про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, згідно порядку визначеного Законом України «Про житлово-комунальні послуги».

Форма публічного договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення затверджена постановою Кабінету Міністрів України № 85 від 02.02.2022 р., якою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”. (примітка: Постанова КМУ № 85 від 02.02.2022 р. опублікована в офіційному виданні «Урядовий кур’єр» № 22 від 04.02.2022 р.).

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, а власники індивідуальних (садибних) житлових будинків не вчинили дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання, який набуває чинності після 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті.

Текст Типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення розміщено виконавцем послуги ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» на офіційному веб-сайті energy-nr.com.ua

Документи для завантаження:

 

Договір та заява приєднання

 

Норми тиску води

 

Також звертаємо Вашу увагу на розмір плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» встановила гривень на місяць (з урахуванням податку на додану вартість) у розмірі 24,84, а граничний розмір встановлений даним законом з 01.12.2021р. становить - 35,19 грн.

 

Договір розміщено на офіційному веб-сайті ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до товариства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

У зв’язку з тим, що Типовий індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення є публічним договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

Фактичні ціни закупівлі електричної енергії на РДН/ВДР 2021р

ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» повідомляє про намір запровадити плату за абонентське обслуговування споживачів багатоквартирних будинків

У відповідності до Закону України від 09.11.2017 №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених постановою КМУ від 05.07.2019 №690, плата за абонентське обслуговування сплачується споживачами послуг централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, які уклали з виконавцями послуг індивідуальні договори.

Плата за абонентське обслуговування для споживачів послуг централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами це – платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг у багатоквартирному будинку для відшкодування витрат виконавця, пов’язаних з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, а у випадках, визначених Законом, також і витрати на обслуговування приладів – вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання відповідної комунальної послуги у квартирах (приміщеннях) багатоквартирного будинку.

Плата за абонентське обслуговування для одного абонента централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення не може перевищувати граничного розміру, розрахованого відповідно до постанови КМУ від 21.08.2019 №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами».

Граничний розмір плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента у 2021 році :
З 01.01.2021р. – 32,19 грн
З 01.07.2021р. – 33,74 грн.
З 01.12.2021р. – 35,19 грн.

ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» проведено розрахунки і визначено розмір плати за абонентське обслуговування для фізичних осіб та юридичних осіб, які є споживачами послуг з централізованого водопостачання та водовідведення в багатоквартирних будинках.

 • для абонентів, помешкання (в т.ч. нежитлове приміщення) яких не обладнане вузлами розподільного обліку (без лічильника) – 16,45 гривень з ПДВ;
 • для абонентів, помешкання (в т.ч. нежитлове приміщення) яких обладнане вузлами розподільного обліку (з лічильником):

один лічильник – 23,99 гривень з ПДВ;

два лічильники – 31,52 гривень з ПДВ.

Підприємство може переглядати розмір абонплати у разі зміни планованих витрат, але при цьому абонплата не повинна перевищувати граничного розміру, визначеного відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. № 808.

Розмір абонплати затверджений наказом ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» від 29.03.2021р. №10. Абонплата сплачується щомісячно – її розмір буде вказаний у додатковому рядку у розрахунковій квитанції. Плата за абонентське обслуговування нараховуватиметься з наступного місяця після укладання договору.

 

На плату за абонентське обслуговування надається державна субсидія. ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» повідомить управління соціального захисту щодо укладених договорів та розміру абонплати. Але її несплата може призвести до виникнення заборгованості з подальшою втратою субсидії.

Інформаційне повідомлення

Шановні споживачі послуг з водопостачання і водовідведення

м. Новий Розділ та с. Берездівці

 

У зв’язку із змінами у діючому законодавстві України, зокрема набуттям чинності Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених Постановою КМУ від 05.07.2019 № 690, сторонам відносин у сфері водопостачання і водовідведення необхідно привести договірні відносини з надання послуг з водопостачання і водовідведення у відповідність до вимог вказаних нормативних актів.

ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» як виконавець послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення повідомляє усіх споживачів про необхідність переукладення договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Типова форма індивідуального договору без обслуговування внутрішньо будинкових систем для ознайомлення та друку можна завантажити на офіційному сайті ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» у розділі "Водопостачання" https://energy-nr.com.ua/node/122.

З метою приведення договірних відносин до вимог законодавства, просимо звертатися до ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» за адресою м. Новий Розділ, вул. Грушевського, 37, каб. № 104, 106 у робочі дні (понеділок - п’ятниця) з 08:00 до 17:00 год. Обідня перерва з 13:00 до 14:00 год.

Перелік документів, необхідних для переукладення договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для споживачів (фізичних осіб) – власників або квартиронаймачів квартир у багатоквартирних будинках м. Новий Розділ, власників будинків у приватному секторі і с. Берездівці:

 • копія паспорту споживача 1, 2 та сторінки із зазначенням реєстрації;
 • копія довідка при присвоєння ідентифікаційного номера;
 • копія документу, який підтверджує право власності або користування на житло (договір купівлі-продажу, свідоцтво на право власності, технічний паспорт на квартиру/будинок);
 • нотаріально посвідчена довіреність про право укладання договору та паспорт довіреної особи (якщо договір підписуватиме довірена особа споживача).

З метою запобігання поширенню COVІD-19 ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» просить усіх споживачів при поданні документів та укладенні договорів неухильно дотримуватися усіх карантинних обмежень, в т.ч. дотримання маскового режиму та соціальної дистанції.

 

Адміністрація ТзОВ "Енергія – Новий Розділ"

Нові тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» повідомляє:

На засіданні виконавчого комітету Новороздільської міської ради, яке відбулося 16 березня 2021 року, рішенням № 78 для споживачів ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» встановлено тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. Рішення опубліковано в міській газеті «Вісник Розділля»19 березня 2021 року. Тарифи вступають в дію з 1 квітня 2021 року.

 

Тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік (розмір тарифів з ПДВ):

централізоване водопостачання

централізоване водовідведення

водоспоживання

18,44 грн за 1 куб.м

18,53 грн за 1 куб.м

36,97 грн за 1 куб.м

 

На зміну тарифів вплинули, в першу чергу, зміни обсягів реалізації централізованого водопостачання та водовідведення, витрат на оплату праці, вартості електричної енергії, ставок податків, вартості реагентів та інші чинники.

 

Докладну інформацію можна отримати за телефоном:  (261)2-61-71

Адміністрація ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»

Лист Новороздільській міській раді від 27 січня 2021р. № 95 щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік

Новороздільська міська рада

міському голові Яценко Я.В.

Шановна Ярина Володимирівна!

7 вересня  2020 року ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» подало на розгляд Новороздільської міської ради проєкт тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік. З того часу відбулися зміни в законодавстві, які впливають на розмір розрахованих тарифів.

15 грудня 2020 року Верховна Рада України прийняла закон «Про Державний бюджет України на 2021 рік», яким зокрема встановлено розміри мінімальної заробітної плати і прожиткового мінімуму.

Мінімальна заробітна плата у 2021 році:

з 1 січня – 6000 грн, з 1 грудня – 6500 грн.

Прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць для працездатних осіб:

з 1 січня – 2270грн, з 1 липня – 2379 грн, з 1 грудня – 2481грн.

Крім того змінився прогнозований тариф на електричну енергію для потреб водопостачання та водовідведення, зокрема через зміну таких його складових:

- тариф на послуги з передачі електричної енергії Оператора системи передачі ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО», який з 01 січня 2021 року згідно постанови НКРЕКП від 09.12.20р. №2353 становить 293,93 грн/МВтхгод без ПДВ;

- тариф на послуги з розподілу електричної енергії Оператора системи розподілу ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» на території м. Новий Розділ Львівської області для споживачів електричної енергії по 2 класу напруги, який  з 01 січня 2021 року становить 1300,39 грн/МВтхгод без ПДВ (постанова НКРЕКП від 09.12.2020 № 2360).

З урахуванням вищезазначеного, ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» перерахувало розмір тарифів  на централізоване водопостачання та водовідведення шляхом внесення змін у витрати на оплату праці і у витрати на електроенергію. Всі інші статті витрат залишаються без змін.

В результаті цих змін тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення складуть (без ПДВ):

 • на централізоване водопостачання  15,74 грн/куб.м ;
 • на централізоване водовідведення  15,82 грн/куб.м.

Просимо Вас при розгляді проєктів тарифів врахувати вищезазначені зміни.

Додаток: структури вищевказаних тарифів,  розрахунок

прогнозованого тарифу на електричну енергію

для потреб водопостачання та водовідведення на 2021рік.

Фактичні ціни закупівлі електричної енергії на РДН/ВДР 2020р

​За подальшими посиланнями можна ознайомитися з фактичними цінами купівлі електричної енергії на РДН/ВДР протягом 2020р.

Інформація щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік

ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» повідомляє:

           

Відповідно до п.8 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019р. № 291), ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» щороку проводить та надає до Новороздільської міської ради у паперовому і електронному вигляді розрахунки тарифів на планований період за встановленими формами з відповідними розрахунками, підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися для цих розрахунків.

Відповідно до розрахунків, розмір тарифів становитиме:

 

Одиниця виміру

Діючі (без ПДВ)

Плановані на 2021 рік (без ПДВ)

Плановані на 2021 рік (з ПДВ)

тариф на централізоване водопостачання

грн/куб.м

11,61

15,31

18,37

тариф на централізоване водовідведення

грн/куб.м

12,72

15,43

18,52

 

 

На виконання Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності (затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130), ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» надає інформацію щодо обґрунтування зростання тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Тарифи сформовані з урахуванням:

 • річних планів ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення;
 • загальновиробничих норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів, погоджених заступником голови Львівської обласної державної адміністрації;
 • індивідуальних технологічних нормативів використання питної води, затверджених виконавчим комітетом Новороздільської міської ради і погоджених директором Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації та завідувачем сектору у Львівській області Державного агентства водних ресурсів України;
 • Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об'єднанням організацій роботодавців «Всеукраїнська конфедерація роботодавців житлово-комунальної галузі України» та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2021 роки.

Діючі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для ТзОВ «Енергія-Новий Розділ»  встановлено рішенням виконавчого комітету Новороздільської міської ради від 23 квітня 2019 року  № 140.  Планові тарифи зросли на 31,9% з централізованого водопостачання та на 21,3% з централізованого водовідведення.

На зміну тарифів вплинули, в першу чергу, наступні чинники:

1. зменшилися обсяги реалізації, що враховані в діючих тарифах, а саме:

 • на 4,7% з централізованого водопостачання;
 • на 4,3% з централізованого водовідведення;

2. зросли витрати на оплату праці:

 • на 37,4% з централізованого водопостачання;
 • на 18,7% з централізованого водовідведення.

При цьому запланована середня заробітна плата на одного працівника з централізованого водопостачання  зросла на 28,5%, а саме з 8457 грн. до 10865 грн., на одного працівника з централізованого водовідведення  зросла на 23,1%, а саме з 8830 грн. до 10872 грн. Заробітна плата врахована відповідно до Закону України «Про оплату праці»;

3. змінились витрати на амортизаційні відрахування, розраховані згідно з Податковим кодексом України:

 • зменшились на 4,7% з централізованого водопостачання;
 • зросли на 27,1% з централізованого водовідведення;

4. збільшились заплановані витрати на оплату електричної енергії:

 • на 28,5% з централізованого водопостачання;
 • на 32,9% з централізованого водовідведення.

Відбулося зростання вартості електричної енергії, що передається на 2 класі напруги на 39,3 %. (з 216,03 коп/кВт.год. у діючому тарифі до 301 коп/кВт.год. на теперішній час). Враховані обсяги споживання електричної енергії не перевищують обсяги, що розраховані відповідно до норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів, погоджених заступником голови Львівської обласної державної адміністрації;

5. інші витрати також зросли у зв’язку з підвищенням вартості матеріалів, витрат на ремонти, паливо-мастильні матеріали тощо.

Частка ветхих та аварійних мереж водопроводу складає 39,1% від загальної кількості водопровідних мереж, частка ветхих та аварійних мереж водовідведення складає 49,9%.

 

Пропозиції і зауваження споживачів (фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань) просимо надсилати у 14-денний термін з дня цієї публікації на адресу: 81652, Львівська область, м.Новий Розділ, вул.Грушевського, 37.

 

Докладну інформацію можна отримати за телефоном:  (261)2-61-71

Адміністрація ТзОВ «Енергія – Новий Розділ»

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ – СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» повідомляє усіх юридичних споживачів електричної енергії про необхідність, в найкоротший термін, переукласти Договір «Про постачання електричної енергії споживачу», у зв’язку з появою з 01.09.2020 р. на території м. Новий Розділ оператора системи розподілу електричної енергії (ОСР).

Просимо звертатися у ТзОВ «Енергія-Новий Розділ», вул. Грушевського, 37, кабінет 102 (І поверх).